דברו איתנוwhatsapp (Open in new tab)

אודות Green Boyz

גרין בויז הינה חברה למוצרי קראפט קנאביס (crafted cannabis) שקמה מתוך קהילת המטופלים (מייסד החברה הינו מטופל) ומתוך חזון להנגיש למטופלי הקנאביס הרפואי בארץ מוצר איכותי אמיתי אשר כל תהליך הגידול ואחר הקציר (post harvest) שלו מבוססים על ידע וניסיון עתיר שנים ללא פשרות באף אחת מהחוליות בתהליך הגידול והייצור.

על החברה

גרין בויז מחזיקה באחד המאגרים הגנטיים החיים הגדולים בצפון אמריקה הכולל לא פחות מ-240 זנים (פנוטיפים) אקסקלוסיביים שנאספו במשך שנים ומוחזקים כאמהות חיות. עבור כל אחד מהזנים במאגר מחזיקה החברה פרוטוקול גידול מפורט ומדוקדק המבוסס על לפחות 8 מחזורי גידול שונים שעבר כל זן.
החברה החלה בתהליך גידול של זנים נבחרים מהמאגר הגנטי שלה גם בישראל ולאחר שלבי הפיתוח וההתאמה למתקנים ולתנאים צפויה החברה להתחיל לשווק גם גידול מקומי של זניה אשר ינוהל ויבוצע על ידי מר מאני דה סילבה – המגדל הראשי של החברה.
הנבחרת שלנו נבנתה בקפידה על בסיס ניסיון, ידע מקצועי ומדעי בתחום והכרות עם צמח הקנאביס והשוק המקומי וכוללת בין היתר את מר מאני דה סילבה, מאני בן ה-57 הינו מגדל קראפט ותיק ומוכר בקנדה אשר מחזיק ברישיון ובעליו של מותג המיקרו Forest Farms.
החברה מחזיקה בהסכמי בלעדיות עם מגוון יצרני מיקרו קראפט (מתקנים בין 500 ק”ג בשנה ל-3.2 טון בשנה) המבוססים על הכרות וקשרים ארוכי שנים עם מר מאני דה סילבה כשלכולם מכנה משותף אחד – איכות ללא פשרות.

סטנדרטים איכותיים

  • כל מוצרי גרין בויז כיום משווקים בקטגוריית T20 C4 ועומדים בדרישות האיכות המחמירות ביותר בתחום.
  • מוצרינו מגודלים ללא חומרי הדברה ועוברים תהליך הדבר ביולוגית בלבד (שימוש בחרקים משמידי מזיקים) זאת תוך רצון להיצמד לתהליכי איכות קפדניים ושמירה על נקיון המוצר ומאפייניו הטבעיים תוך מינימום התערבות חיצונית.
  • מוצרינו מכילים אחוזי חומרים פעילים גבוהים, לרבות ריכוז טרפנים ממוצע של מעל 3%, נקיים ממזיקים, מתכות ורכיבים נוספים שלא אמורים להיות במוצר, זאת מתוך מחויבות עמוקה למוצר איכותי, נקי מכימיקלים ומזיקים אשר יספק למטופל את חווית השימוש האולטימטיבית ואת התועלות הנחוצות לו.